מהם השלבים בתהליך הפקת סרטון מוצר?

יש אנשים שחושבים שתוכן וידאו משעמם ולא מעורר השראה. אבל האמת היא שזה לא. תוכן וידאו יכול להיות אינפורמטיבי, מעניין ומבדר. זה גם יכול להיות כלי רב עוצמה לבניית ערך ואמינות מותג. ושיפור המוניטין של המותג. אז, הגעתם למקום הנכון! במאמר זה, נספר לכם כיצד להשתמש בתוכן וידאו בצורה יעילה ויעילה במאמצי השיווק שלכם. ונדבר גם על כמה מהכלים והפלטפורמות שיכולים לעזור לך לעשות זאת.

מדוע וידאו מסייע להגדיל המרות?

הפקת סרטון מוצר הוא אחד הכלים השיווקיים היעילים ביותר הזמינים היום שיכולים לעזור לך: 1. לקדם ערכי מותג 2. לבנות אמון עם לקוחות 3. למשוך ולשמור על עסקים 4. להגביר את המודעות למותג 5. לשפר את שיעורי ההמרה של מכירות אתה יכול גם להשתמש בווידאו כדי לקדם את התכונות או היתרונות של מוצרים ושירותים, או אפילו לעזור לך לספר סיפור על ההצעה שלך! אז בואו נתחיל!

אבל ראשית, האם אתה רוצה לדעת איזה סוג של סרטון לעשות?

כאן אנו מסתכלים על סוגי הסרטונים וכיצד הם עובדים. קריינות (טקסט מדובר) הוא צילום מסך (אודיו) שבו אתה מקריין צילום מסך. הוא משמש לעתים קרובות לתיאור מוצר או לסרטוני הדגמה. זוהי אחת הדרכים הפשוטות ביותר לתאר את המותג שלך . זה בעצם סרטון שבו אתה מדבר עם המשתמש. מכיוון שזה בעצם טקסט בצילום מסך, אתה יכול להשתמש בקריינות או באודיו ברקע כדי לתת לקריינות שלך תחושה שלמה יותר. זה גם טוב אם יש לך הפסקות הגיוניות בקריינות שלך – מספיק זמן למשתמש להגיב. החזרה על זה עם דמויות שונות תעזור המשתמש זוכר את המותג שלך. עדיף לכלול את שם העסק שלך בקריינות שלך, כי זה יעזור במיתוג. זה בעצם סרטון שבו אתה מדבר עם המשתמש. מכיוון שזה בעצם טקסט בצילום מסך, אתה יכול להשתמש בקריינות או באודיו ברקע כדי לתת לקריינות שלך תחושה שלמה יותר. זה גם טוב אם יש לך הפסקות הגיוניות בין הקריינות שלך. תשמור את זה קצר. אתה לא צריך לקרוא הכל בסרטון, אבל צריך להיות לך איזה מסר ברור של מה אתה רוצה שהמשתמש יבין בזמן שהוא צופה בסרטון שלך. אם הם לא יקבלו את מה שאתה רוצה שהם יבינו ויפעלו, אלו הרגעים שלא יועילו להם.

למידע נוסף והצעת מחיר הכנסו לאתר – https://hilltop.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה