חתימה על מסמכים אונליין – איך זה עובד?

אחד היתרונות של ההתקדמות הטכנולוגית היא מערכות ממוחשבות מתקדמות שבאמצעותן ניתן להפיק מסמכים דיגיטליים (נקרא גם מסמכים אונליין) ולשלוח אותם ישירות ללקוחות לחתימה ו/או מילוי פרטים. כיום משתמשים במערכות אלו בנקים, עסקים אחרים בתחום הפיננסים, המשפטים, הרפואה ואינספור תחומים אחרים. אם גם לך יש עסק בו צריך להחתים לקוחות על מסמכים, אין ספק כי שימוש במסמכים דיגיטליים יכול לייעל משמעותית את הזמן שלך ולהקל על לקוחותיך. 

איך זה עובד?

מערכת powerdoc למשל, היא מערכת נהדרת לשימוש ליצירת מסמכים אונליין להחתמה או מילוי. לאחר ההרשמה למערכת ניתן יהיה להתחיל לייצר את המסמכים הראשונים שלך. ניתן יהיה לפתוח מסמך חדש ו/או להשתמש בתבנית קיימת שהוכנה בפעמים הקודמות. ניתן יהיה לשלוח את המסמך לאדם בודד או לרשימה של אנשים הרשומים במערכת, באמצעות SMS, וואטסאפ או אפילו במייל. 

לאחר פתיחת המסמך החדש והזנת התכנים בו המערכת תאפשר לך להוסיף שדות שונים למילוי: 

לאחר הוספת השדות המיוחדים למסמך, ניתןיהיה לשמור אותו ולשלוח אותו ללקוח שלך. מסמכים אלו משמשים עצמאיים, חברות וארגונים שונים, בכל תחום ובכל סדר גודל. 

לפרטים על תוכנה המאפשרת חתימה על מסמכים אונליין>>>>

האם ניתן להחתים לקוח באופן פרונטלי על מסמך אונליין?

כמובן. באמצעות המערכת החכמה של powerdoc ניתן יהיה לפתוח את המסמך הדיגיטלי לחתימה אונליין מהירה מולך ומהמכשיר שלך. כמו כן, ניתן לייצר ולשלוח מסמכים דרך המשתמש במערכת בקלות וביעילות מכל מקום ובכל זמן עם מכשיר סלולאר, טאבלט, נייד וכל מכשיר שיכול להתחבר לאינטרנט.

לסיכום; שימוש במסמכים עם חתימה אונליין יכולים לא רק לסייע לסביבה ולחסוך בייצור נייר אלא גם לחסוך זמן יקר לבעל העסק וללקוח שלו, את הטרחה להיפגש פיזית ועוד.

כתוב/כתבי תגובה