פודקאסט כלכלי

כולנו יודעים שיש ביקוש לתוכן על הפסיכולוגיה של המשקיעים ושצריך לייצר אותו. פודקאסטים הם המדיום המושלם ליצירת תוכן ויצירת לידים. . הפקת תלוליות של תוכן פודקאסט טוב הוא השקעה לטווח ארוך. לא רק שיופקו פרקים רבים במהלך השנים, אלא יש להתייחס אליהם כהשקעות שיניבו רווחים גבוהים יחסית ויכולים לעזור לבנות את שמך בתעשייה תוך זמן קצר מאוד. אחרי הכל, אתה רוצה לבנות אמינות ולקבל לקוחות, להקשיב לך.

הפקת פודקאסטים: 

טיפים וטריקים להפקת פודקאסט נהדר כפי שאמרתי קודם, מרכיב הפודקאסט של העסק שלך הוא עדיין תעשייה צעירה יחסית, אבל יש כמה דברים שיכולים לעזור לך לייצר תוכן מעולה. אם אתה רוצה להקים קהל, אז יש כמה דברים פשוטים שאתה יכול לעשות באמצעות הטובים ביותר מהכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותך. אני אישית משתמש במספר פודקאסטים עם מוקדים שונים אותם אני מקדם בעסק שלי. חלקם הם ספרים, בעוד שאחרים מארחים פודקאסטים, ואחרים הם אודיו בלבד. אז בואו נדבר על כמה טיפים פשוטים להפקת תוכן מעולה שיעזור לכם להעמיד אתכם בעמדה ליצור קהל במהירות! 

מהו פודקאסט כלכלי?

זהו פודקאסט כלכלי שבו המארחים, שהם כלכלנים ואנליסטים פיננסיים, דנים בנושאים שונים הקשורים לכלכלה ומימון. אלה מדברים על ההיבטים החשובים ביותר בעולם הפיננסים וסוקרים נושאים שונים כמו השקעות, נדל”ן, נכסים, משכנתאות, הלוואות, אשראי ועוד. יזמים, אנשי עסקים, יזמי נדל”ן ואחרים משקיעים זמן רב בהאזנה לפודקאסטים כלכליים כדי ללמוד יותר על התחום, ללמוד אודות החדשות העדכניות ביותר בתחום, העליות והירידות בבורסה ושינויים משמעותיים בעולם הפיננסי. פודקאסט הוא למעשה כמו תוכנית רדיו, המספקת לרוב תכנים איכותיים במחיר מוזל או בחינם לכל מי הרוצה לשמוע. ניתן לשמוע אותו מכל מקום עם אוזניות בטלפון, ברדיו ברכב ואפילו בבית במחשב.

כתוב/כתבי תגובה