אחסון וורדפרס

נדון בסוגים השונים של פלטפורמות אירוח הקיימות בשוק וביתרונות והחסרונות שלהן. וורדפרס היא אחת מפלטפורמות ה-CMS הפופולריות ביותר. הוא מציע מגוון עצום של תכונות ואפשרויות התאמה אישית שניתן להשתמש בהן ליצירת אתרים ובלוגים.

פלטפורמת האירוח של וורדפרס היא אחת הפלטפורמות הנפוצות ביותר בעולם. זוהי גם אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות ביותר. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של תכונות, החל מתוספים ועיצובים קלים לשימוש ועד אפשרויות התאמה אישית מתקדמות. זה יכול לשמש עבור בלוגים, אתרי אינטרנט, חנויות מסחר אלקטרוני ועוד.

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם. זה הפך למעין פלטפורמה חינמית, קוד פתוח וניתנת להתאמה אישית שכל אחד יכול להשתמש בה כדי ליצור ולפרסם תוכן משלו. פלטפורמת וורדפרס קלה לשימוש, עם תוספים שהופכים אותה להתאמה אישית מאוד. יש לה קהילה גדולה של משתמשים החולקים רעיונות וידע על הפלטפורמה, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית עבור עסק מקוון או בלוג.

לפרטים על אחסון וורדפרס לצורך הקמת נכס דיגיטלי>>>

עד כמה וורדפרס פופולרי?

וורדפרס הוא אחד מהאתרים הפופולריים ביותר באינטרנט. זהו גם אחד מה-CMS הנפוצים ביותר.

ה-WordPress CMS נוצר על ידי Matt Mullenweg, מפתח בחברת Automattic, המפתחת ומוכרת תוכנות לוורדפרס. מולנווג קיבל השראה מרעיון שקרא בספר בשם "WordPress: The Missing Manual". הספר תיאר כיצד להשתמש בוורדפרס ליצירת בלוג וכיצד לגרום למבקרים לקרוא את התוכן שלך.

Mullenweg רצה אתר משלו, אז הוא התחיל להשתמש בוורדפרס כ-CMS שלו. הוא כתב את זה ב-PHP עם מסד נתונים של MySQL והתחיל לארח אותו ב-wordpress.com. הוא רצה שאנשים אחרים ישתמשו בזה גם אז הוא יצר תוסף בשם Wordfence שאיפשר לו לנטר את כל התנועה הנכנסת מהאתר שלו. זה איפשר לו לוודא שרק אנשים שהתעניינו במה שהוא כתב יבקרו באתר שלו ולא אלה שבאו רק לחפש דברים בחינם.

כתוב/כתבי תגובה