איחסון וורדפרס מומלץ

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן פופולרית (CMS) שעוזרת ליצור אתרים ובלוגים בעלי מראה מקצועי. וורדפרס יכולה לשמש לכל מיני מטרות כולל עיצוב אתרים, מסחר אלקטרוני, פרסום בגוגל, שיווק במדיה חברתית, בלוגים וכו'. בין היתר יש גם אופציה של אחסון אתרי וורדפרס המוגדר כאחד המרכיבים החשובים ביותר בתשתית הכוללת של אתר אינטרנט או בלוג ויש להתייחס אליו כאחד הגורמים החשובים ביותר בבחירת שירות אחסון אידיאלי. מדובר בפלטפורמה שקיימת מאז 2003. עם זאת, הפופולריות שלה גדלה עם השנים והיא קיימת כיום ביותר מ-50% מכלל אתרי האינטרנט באינטרנט.

כתוצאה מכך, ישנם ספקי אירוח וורדפרס רבים בחוץ. למתחילים ולמומחים כאחד, נדון בכמה מספקי האירוח הפופולריים ביותר עם היתרונות והחסרונות שלהם כדי לעזור לך להחליט איזה מהם מתאים לך. כאמור, ישנן חברות אחסון אתרי וורדפרס רבות המציעות מגוון שירותים עבור וורדפרס. עם זאת, כדאי לבחור את זו שתתאים לצרכים ולתקציב שלך.

ישנן חברות אחסון וורדפרס רבות המציעות שירותי אירוח עבור וורדפרס. למארחים אלה יש תכונות שונות, תוכניות מחיר וחבילות שונות.

דרך טובה לבחור חברת אחסון היא עיון במוניטין ובדירוגי שירות הלקוחות שלה. כדאי גם לבדוק כמה קל להגדיר את האתר שלך וכמה זמן לוקח לעשות זאת. כדאי גם לשקול איזה סוג של תמיכה הם מציעים: תמיכה 24/7 או רק תמיכה בסיסית בדוא"ל לבעיות עיצוב אתרים?

חברות מסוימות בוחרות לארח את אתרי וורדפרס שלהן באתרי צד שלישי כמו WPEngine, Bluehost או Hostgator מכיוון שהן מציעות שירות אירוח חינמי כלשהו יחד עם כל השירותים האחרים כגון רישום דומיין, אירוח חשבונות דואר אלקטרוני וכו', מה שמקל על אותם לנהל את הביצועים ואת בעיות האבטחה של האתר שלהם.כולן מומלצות מאוד ויעזרו לך להתחיל במהירות עם אירוח וורדפרס .אם אתה משתמש בשירות אירוח וורדפרס, אז אתה יכול להשתמש בתוסף WordPress Hosting כדי ליצור אתר באתר שלך. התוסף יוסיף אוטומטית את כל הקבצים וההגדרות הנדרשים לאתר שלך. אתה יכול גם להשתמש בפונקציות המובנות של וורדפרס כדי להוסיף תוכן ודפים לאתר שלך. 

כתוב/כתבי תגובה