קידום אתרי WIX

אם יצא לך ליצור אתר לאחרונה אז למעשה כל מה שאתה צריך לעשות הוא להצליח להביא אנשים אליו. כדי בכדי שהאתר שלך יופיע כאחד מבין התוצאות המובילות במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג, מה שעליך להבין הוא קצת את העולם של אופטימיזציה למנועי חיפוש או SEO. עם כל כך הרבה אתרים באינטרנט כיום, ומאות אלפים חדשים שנוצרים מדי יום, לא מובטח שהאתר שלך ידורג במקום הראשון בגוגל. עם זאת, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הסיכוי של האתר שלך להופיע בגוגל ואז לקבל דרוג טוב, אחד מהם הוא קידום אתרי WIX.

בחר את כתובות האתרים הנכונות

לפני שהאתר שלך עולה לאוויר, עליך לתת לו שם. ידוע גם בשם הדומיין שלך, זוהי הכתובת שהמבקרים יקלידו כדי למצוא את האתר שלך. כמו השלט הענק מעל חלון ראווה, זה אחד הדברים הראשונים שמבקרים רואים כשהם מגיעים לאתר שלך. לכן זה גם המקום הראשון שגוגל מחפשת כדי להבין על מה האתר שלך ובעזרתו מבינה איך לדרג אותו. הדומיין האידיאלי יכלול את שם העסק שלך ואולי מילת מפתח רלוונטית או שתיים הרלוונטיות לעסק שלך. הדבר נכון גם בבחירת כתובות האתרים הנכונות עבור כל דפי האתרים שלך. בין אם זה דף מוצר, או דף בלוג – ודא שכתובת האתר שבה אתה משתמש משקפת את התוכן בדף, ואת מילת המפתח או מילות המפתח שעבורן אתה רוצה שדף זה יופיע בתוצאות החיפוש.

צור כותרות ותיאורים ייחודיים עבור כל עמוד

האם ידעת שאתה יכול לכתוב כותרת ותיאור ייחודיים לכל עמוד באתר שלך? אלו הם טקסטים קצרים שמתארים בצורה מדויקת וברורה מה העסק שלך עושה. באופן אידיאלי, הם יכולים לבוא עם כמה מילות מפתח וביטויים מעורבבים. האם אי פעם רחפת מעל כרטיסייה בדפדפן שלך? הביטוי הקצר הזה שצץ מתחת לעכבר שלך הוא כותרת העמוד. למרות שהתיאור אינו גלוי בדף שלך, זה מאוד חשוב למנועי החיפוש מבחינת הבנת מה האתר שלך ודפי האינטרנט שלך.

>כדאי להכיר: ערוץ יוטיוב על קידום אתרים אורגני בגוגל

כתוב/כתבי תגובה