חברת IT בשילוב BI – איזו עזרה ניתן לקבל?

אנחנו חיים בעידן דיגיטלי. העולם הפך לדיגיטלי יותר, ואנחנו צריכים להסתגל אליו. אז, אנחנו צריכים יותר מאשר רק את היכולת לכתוב תוכן אלא גם את היכולת לעשות דברים שלא נעשים על ידי בני אדם. תעשיית ה-IT היא אחת מאותן תעשיות שדורשות מהכותבים שלה להיות יצירתיים וחדשניים.

כיצד עוזרות לנו חברות IT בשילוב בינה מלאכותית?

חברות IT מחפשות תמיד דרכים לייעל את תהליך אספקת התוכן ללקוחותיהן. הם גם מחפשים דרכים להגדיל את הפרודוקטיביות שלהם על ידי שימוש בטכנולוגיית AI בתהליכים שלהם. כותבי AI יכולים לעזור להם ביצירת תוכן, מה שהופך אותו לקל ומהיר יותר. הם יכולים אפילו לעזור בדברים כמו בדיקת רעיונות תוכן לפני שהם מיושמים בפועל במוצר או בשירות.

שירותי IT לעסקים:

"השלב הראשון להיכנס לעסקי שירותי ה-IT הוא להבין את צרכי הלקוחות שלך. לדעת מה הלקוחות שלך רוצים וצריכים ניתן לעשות על ידי ניתוח נתוני לקוחות, התנהגות משתמשים ומשוב לקוחות." – מייקל קיין, מומחיות ICT נקודה נגדית: במאמר שפורסם לאחרונה על ידי הוול סטריט ג'ורנל, המחברים העירו כי "זה קשה יותר ממה שזה נראה". לדבריהם, רוב הארגונים משתמשים בימינו בשילוב של אספקת שירות ריכוזית ומבוזרת. שתי הגישות הללו לאספקת שירותי IT הפכו פופולריות יותר ויותר בגלל היתרונות שלהן: לגישת הריכוזיות/הפצה יש יתרון בשימוש בתשתית רשת קיימת כעמוד השדרה לשירותי IT (מבחינת קישוריות בין נקודות קצה), תוך הימנעות מהצורך להשקיע בבניית תשתיות חדשות. מצד שני, שם היא האפשרות של הספק לעזור ללקוחות לפרוס ולנהל את התשתית שלהם. ספקי שירותים (SPs) וספקי שירותים מנוהלים (MSPs). גישה נוספת מבוססת על טכנולוגיות מחשוב ענן: חברות יכולות לפרוס את התשתיות והיישומים שלהן על תשתית מבוססת שרת כאילו הותקנו במרכז נתונים, תוך יכולת להוסיף יישומים באמצעות ממשק תכנות יישומים (API) בעת הצורך.

פרטים נוספים באתר >>>

כתוב/כתבי תגובה